Jdi na obsah Jdi na menu
 

Masáž prostaty

       

Jak se na masáž objednat

Nové klienty přijímám na základě telefonické dohody. Pro objednání vaší první návštěvy, volejte s předstihem jednoho týdne, domluvíme vzájemný volný termín a  zodpovím vaše dotazy k masáži. V případě, že nepřijímám váš hovor, prosím kontaktujte mne později nebo zanechte zprávu.

Jak se na masáž připravit

Den před sjednanou masáží odlehčete stravu. Ráno udělejte důkladnou intimní hygienu. Odhoďte stud a důvěřujte masérce.

Můj přístup k masáži

Respektuji  hranice klienta a k přímé masáži přistupuji poté, co dostanu ústní či verbální souhlas. Pokud má klient smíšené nebo přímo nepříjemné pocity a bude chtít přímou masáž ukončit, masáž prostaty dokončuji nepřímou masáží za pomocí reflexní terapie.

Průběh masáže

Vstupní pohovor, možnost osvěžení ve sprše, naladění atmosféry samotné masáže dle vašeho výběru, přímá masáž prostaty, doznění prožitku, rozloučení.

Masáže jsou vedeny individuálně dle zdravotních potřeb a možností klienta, které jsou domluveny při vstupním pohovoru. Masíruji na masérském lůžku nebo na zemi na  futonu. Z bezpečnostních a hygienických důvodů masáž prostaty masíruji v latexových rukavicích.

Jak často chodit na masáž

Prevence 1-2 v měsíciPři akutních problémech 4-5 krát v měsíci, dále pokračovat v prevenci  1-2 krát v měsíci. Pozitivní uvolňující účinky pocítíte již po 3tí masáži.

Zdravotní výhody masáže 

Masáže mají preventivní účinky na onemocnění prostaty a oddalují nástup zvětšení prostaty. Při provádění antibiotické terapie nebo užívání jiných léčiv je účinnost účinných látek na tkáni prostaty významně zlepšena. Masáže a stimulace též prokrvují prostatu a orgány malé pánve, zásobují žlázu živinami a kyslíkem. Zlepšují dodávku kyslíku do prostatických buněk. Odstraňují patogeny různých infekčních onemocnění. Zlepšují regeneraci procesů prostaty. Řeší některé druhy impotence a předčasné ejakulace. Zpestřují sexuální život a dávají možnost zajímavé relaxace a uvolnění.

Kdy masáž vynechat a masáž konzultovat s lékařem

Pokud právě u vás probíhá:  Pozdní stádium prostatického adenomu, cysty, akutní zánět prostaty, kameny a maligní procesy v prostatěAkutní zánětlivé onemocnění konečníku - kolitida, hemeroidy, infekční onemocnění doprovázené zvýšením tělesné teploty. Jakékoliv infekční procesy v pánevní oblasti.