Jdi na obsah Jdi na menu
 

Masáž prostaty

 

 

Celostní léčení je životní styl, který si vybíráme. Být otevřený ke všem aspektům života. Nejde o rychlé uzdravení, i když ti, kteří to dokážou, nás inspirují a posouvají hranice možností.

lotos_by_tegero_d4oi8d2-fullview.jpg

 

Jak se na masáž objednat

Nové klienty přijímám na základě telefonické domluvy. Pro objednání vaší první návštěvy, volejte s předstihem jednoho dne, domluvíme vzájemný volný termín a  zodpovím vaše dotazy k masáži. V případě, že nepřijímám váš hovor, prosím kontaktujte mne později nebo zanechte zprávu.

Jak se na masáž připravit

Den před sjednanou masáží odlehčete stravu. Ráno udělejte důkladnou intimní hygienu. Odhoďte stud a důvěřujte masérce.

Můj přístup k masáži

Respektuji  hranice každého klienta a k přímé masáži prostaty přistupuji poté, kdy od vás dostanu ústní či verbální souhlas. Pokud budete mít smíšené nebo nepříjemné pocity a bude chtít přímou masáž ukončit, masáž prostaty dokončuji nepřímou masáží prostaty za pomocí reflexní stimulace. 

Průběh masáže

Pohovor u  čaje, možnost osvěžení ve sprše, naladění atmosféry samotné masáže dle vašeho výběru, olejová masáž těla, přímá masáž prostaty, intimní masáž, doznění prožitku, rozloučení.

Masáže jsou vedeny individuálně dle zdravotních potřeb a možností klienta, které jsou  předem domluveny. Masíruji na masérském lůžku nebo zemi na futonu. Z hygienických důvodů prostatu masíruji v latexových rukavicích.

Jak často chodit na masáž

Prevence 1-2 v měsíciPři akutních problémech 3-4 krát v měsíci, dále pokračovat v prevenci  1-2 krát v měsíci. Pozitivní uvolňující účinky pocítíte již po 3tí masáži.

Zdravotní výhody masáže 

Masáže mají preventivní účinky na onemocnění prostaty a oddalují nástup zvětšení prostaty. Masáž a její přímá stimulace, prokrvují prostatu a orgány malé pánve. Zásobují žlázu živinami a kyslíkem.  Zlepšují dodávku kyslíku do prostatických buněk. Odstraňují patogeny různých infekčních onemocnění. Zlepšují regeneraci procesů v prostatě. Řeší některé druhy impotence a předčasné ejakulace. Zpestřují sexuální život a dávají možnost zajímavé relaxace a uvolnění.

Kdy masáž vynechat a masáž konzultovat s lékařem

Pokud právě u vás probíhá:  Pozdní stádium prostatického adenomu, cysty, akutní zánět prostaty, kameny a maligní procesy v prostatěAkutní zánětlivé onemocnění konečníku - kolitida, hemeroidy, infekční onemocnění doprovázené zvýšením tělesné teploty. Jakékoliv infekční procesy v pánevní oblasti.