Jdi na obsah Jdi na menu

Jak se objednat na masáž prostaty

 

Celostní léčení je životní styl, který si vybíráme.

Být otevřený ke všem aspektům života. Nejde o rychlé uzdravení, i když ti, kteří to dokážou, nás inspirují a posouvají hranice možností.

 

 

Jak se na masáž objednat

Nové klienty přijímám na základě telefonické domluvy. Pro objednání vaší první návštěvy, volejte s předstihem, domluvíme vzájemný volný termín a zodpovím vaše případné dotazy k masáži. Pokud váš hovor nepřijímám, kontaktujte mě prosím později nebo zanechte zprávu.

Jak se na masáž připravit

Den před sjednanou masáží odlehčete stravu. Doma udělejte důkladnou intimní hygienu. Odhoďte stud a důvěřujte masérce. Nekonzumujte před masáží žádný alkohol.

Můj přístup k vám při masáži

Respektuji hranice každého klienta a k přímé masáži prostaty přistupuji poté, kdy od vás dostanu ústní či verbální souhlas. Pokud budete mít smíšené nebo nepříjemné pocity a bude chtít přímou masáž ukončit, masáž prostaty dokončuji nepřímou masáží prostaty za pomocí reflexní stimulace.

Průběh zdravotní  masáže

Průběh návštěvy: Pohovor u čaje, možnost osvěžení ve sprše, masáž dle vašeho výběru, závěrečná relaxace, rozloučení.

Masáže jsou vedeny individuálně dle zdravotních potřeb a možností klienta, které jsou předem domluveny. Průběh masáže se vždy odvíjí podle toho, jak moc jste připravený se v daném čase otevřít novým zkušenostem. Každý z vás má jiné tempo, zkušenost či záměr masáže. Před každou masáží si ujasníme váš daný záměr, masážní techniky a hranice vaší intimity. Masíruji na masérském lůžku nebo futonu. Na přímou masáž prostaty používán rukavice bez latexu.

Kdy masáž vynechat nebo konzultovat s lékařem

Pokud právě u vás probíhá: Pozdní stádium prostatického adenomu, cysty, akutní zánět prostaty, kameny a maligní procesy v prostatě. Akutní zánětlivé onemocnění konečníku- kolitida, hemeroidy, infekční onemocnění doprovázené zvýšením tělesné teploty. Jakékoliv infekční procesy v pánevní oblasti.

Jak často chodit na zdravotní masáž

Prevence: 1x v měsíci.  Při akutních problémech 2-3krát v týdnu po domluvě s lékařem.