Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nabídka a cena masáže

 

 

Zdravotní masáže, meditace a terapie.   

 

Masáže, meditace a terapie jsou navrženy tak, aby byly uvolněny, propojeny a opraveny nedůležitější úrovně životních blokací, které jsou spolu úzce provázány a každá závisí na zdraví té druhé. Úrovně fyzické, mentální a duchovní.

 

       

Preventivní zdravotní masáž prostaty     30min/ 1000 Kč

 

Masáž využijte jako prevenci nebo jako pomoc a terapii k probíhající farmakologické léčbě.

/ Konzultujte s lékařem /

 

Masáž zahrnuje: Uvolnění v oblasti beder a pánevního dna, masáž hráze, přímou masáž prostaty. Masáž nezahrnuje intimní masáž.

 

 

 

 

Relaxační masáž prostaty    1 hodina/ 1600 Kč

 

Uvolňující relaxační masáž doporučuji mužům se sedavým zaměstnáním, co aktivně sportují nebo se stálými bolestmi v oblasti beder.

 

Masáž zahrnuje: Uvolnění v oblasti beder, svalů pánevního dna, kyčlí a hýždí. Masáž hráze, přímou masáž prostaty, intimní masáž.

 

 

 

 

Meditační masáž prostaty    1,5 hodina/ 2300 Kč

V tomto vámi zvoleném čase se budu plně věnovat uvolnění nejen na rovině fyzické, ale i na rovině psychické.

Masáž zahrnuje : Relaxační a meditační jemné techniky pro uvolnění, zklidnění a rozpuštění stresového přetížení. Olejovou masáž celého těla, masáž hráze, přímou masáž prostaty, intimní masáž. Vyberte si v případě psychické disharmonie.

 

 

Prožitková masáž prostaty    1,5 hodina/ 2600 Kč

Masáž je určena mužům, kteří mají erotogenní zónu v oblasti hráze, prostaty či análním otvoru. Čas je proto převážně věnován těmto oblastem.

Masáž zahrnuje: Individuálně volené masážní techniky a předměty k umocnění prožitku masáže prostaty. Olejovou masáž celého těla. Intimní masáž.

Chcete li více experimentovat a objevovat nové rozměry sexuálního uspokojení a integrovat jej do života, zvolte tuto prožitkovou masáž. Pokud si dovolíte ate prostor nové zkušenosti, můžete zažít opravdu zajímavý stav a procítění svého těla.

 

 

Seznámení o intimitě a zdraví  /3hodinová výuka o nás samých/    hodiny/ 5000 Kč

 

Muži, chcete více porozumět o fungování svého těla? Dozvědět se více o své prostatě a jak o ni pečovat ? Jak podpořit svou erekci ? Chcete se dozvědět o světě žen a nahlédnout tak pod roušku sexuality trošku jinak ?

 

Setkání zahrnuje : Několik vět jak si udržet svoji prostatu zdravou / strava, cviky, automasáž /. Uvolnění od bolesti v bederní a pánevní oblasti + praxe. Životní styl a mužská erekce. Význam mužské autoerotiky + praxe. Nahlédnutí a porozumění do ženské sexuality. Na závěr : masáž prostaty od masérky. Po-sdílení a rozloučení.