Jdi na obsah Jdi na menu

Osobní konzultace

 

 

masaz-prostatypraha-prostatitida-celostni-lecba-prostaty-prevence.jpg

 

Nabízím osobní konzultaci, ve které se dozvíte nejen základní informace, jak pečovat o svoji prostatu, ale i mnohem více ... pomohu vám na cestě ke změně, jak zlepšit svůj zdravotní stav a odpovím na z mnoha vašich otázek, které vás dovedou k zamyšlení a pochopení, jak zdravotní problém vzniká a jak ho lze řešit.

 

Osobní konzultace je nejen pro muže, kteří již problém s prostatou pocítili, ale i pro muže, kteří se o daném tématu chtějí dozvědět více a získané informace tak použít pro prevenci svého celkového zdraví.

 

Základem konzultace jsou nejčastější témata +40 minut zdravotní masáže prostaty a prostor pro vaše dotazy.  

Prevence  Jak se starat o prostatu co nejlépe, abyste předešli vzniku problému. Životní styl  Jak ovlivňuje stres naše orgány a jak vše se sebou souvisí. Chronické záněty. Strava  Vliv stravy na problémy s prostatou.  Aktivace pánevního dna  Proč je důležité o své pánevní dno pečovat. Posílení a správná relaxace pánevního dna. Prostata, sexuální aktivita a zdraví. Hormonální systém. Erektilní dysfunkce.

Úprava stravy  Dozvíte se, jak upravit jídelníček a jak začlenit zdravé surovny do stravy. Ukážeme si, jak tyto suroviny upravit, aby jste z nich vytěžili, co nejvíce prospěšných látek pro své zdraví. 

Nasdílení  Jiné, pro vás citlivé téma, které byste rád otevřel a zpracoval. Každý má v životě určité citlivé téma z oblasti intimity. Chcete-li ho semnou nasdílet, jsem tu pro vás.

Každé sezení je vedeno individuálně a vychází z vašich témat a potřeb, které budete chtít se mnou zpracovat.

Cena konzultace   2 - 2.5 hodiny / 3600 Kč